Przedszkole Pod Dębami w Malcu już po raz kolejny bierze udział w ogólnopolskiej akcji ,,Czyste powietrze wokół nas’’ które ma za zadanie zwiększyć wrażliwość dzieci na szkodliwość różnego rodzaju dymu w tym dymu tytoniowego i smogu.
Dlatego serdecznie prosimy wszystkie dzieci, wraz z rodzicami do zapoznania się z programem, oraz naszym przyjacielem Dinkiem, który jest z nami już od lat. Piosenka o Dinku, kolorowanka, multimedialna prezentacja i więcej przydatnych informacji znajduje się na następującej stronie.
https://psseoswiecim.wsse.krakow.pl/index.php/obszary-dzialan/promocja-zdrowia/66-czyste-powietrze-wokol-nas
Serdecznie prosimy wszystkie dzieci ,aby następnie wykonały pracę plastyczną dowolną, wybraną przez siebie metodą na temat:
,,Czyste powietrze z Dinkiem’’
i przesłanie nam jej zdjęcia, wraz z wykonawcą na maile poszczególnych grup. Zapraszamy wszystkie dzieci, uczestnictwo w zabawie będzie nagradzane pięknymi, pamiątkowymi dyplomami.
ZAPRASZAMY

Wycieczka do Lanckorony

Wycieczka do Lanckorony

Grupa Kubusie i Sowy na wycieczce w Lanckoronie.-spacer po zabytkowym XIX wiecznym ryneczku otoczonym drewnianymi domami -udział w spektaklu "Strugolaki"i warsztatach teatralnych w Lanckorońskim Zaułku Animacji. Co się kryje w drewnianej skrzyni stolarza? Co się...

czytaj dalej