Przedszkole Pod Dębami w Malcu już po raz kolejny bierze udział w ogólnopolskiej akcji ,,Czyste powietrze wokół nas’’ które ma za zadanie zwiększyć wrażliwość dzieci na szkodliwość różnego rodzaju dymu w tym dymu tytoniowego i smogu.
Dlatego serdecznie prosimy wszystkie dzieci, wraz z rodzicami do zapoznania się z programem, oraz naszym przyjacielem Dinkiem, który jest z nami już od lat. Piosenka o Dinku, kolorowanka, multimedialna prezentacja i więcej przydatnych informacji znajduje się na następującej stronie.
https://psseoswiecim.wsse.krakow.pl/index.php/obszary-dzialan/promocja-zdrowia/66-czyste-powietrze-wokol-nas
Serdecznie prosimy wszystkie dzieci ,aby następnie wykonały pracę plastyczną dowolną, wybraną przez siebie metodą na temat:
,,Czyste powietrze z Dinkiem’’
i przesłanie nam jej zdjęcia, wraz z wykonawcą na maile poszczególnych grup. Zapraszamy wszystkie dzieci, uczestnictwo w zabawie będzie nagradzane pięknymi, pamiątkowymi dyplomami.
ZAPRASZAMY

Konkurs plastyczny ,,Anioły”

Konkurs plastyczny ,,Anioły”

Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, które brały udział w konkursie ,,ANIOŁY". Figury Aniołów były bardzo kreatywne, twórcze oraz bogato zdobione. Można odbierać figury Aniołów od jutra. Dziękujemy!

czytaj dalej
Życzenia Bożonarodzeniowe

Życzenia Bożonarodzeniowe

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku wraz z podziękowaniami za uświetnienie piątkowej uroczystości pysznymi ciasteczkami życzy Przedszkole Pod Dębami

czytaj dalej