Drodzy Rodzice,
Nasze przedszkole dołącza do akcji zorganizowanej przez: FUNDACJA GOTOWI DO DZIAŁANIA
Jeśli mają Państwo ochotę o włączenie się do akcji to prosimy o dostarczenie
rzeczy z listy do piątku 4 marca 2022r.
Zbiórka obejmuje niemal wszystko co może się przydać:
koce termiczne, śpiwory, maty do spania (z pokryciem foliowym), ubrania, peleryny przeciwdeszczowe, środki pielęgnacyjne i higieniczne, środki myjące do ciała, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, szczotki do włosów, bieliznę damską, męską i dziecięcą, podpaski, pieluchy dziecięce i dla dorosłych, ręczniki papierowe, ręczniki z mikro fibry, zestawy wielorazowych naczyń kuchennych: głębokie naczynia, łyżki, widelce, noże, kubki, środki antyseptyczne/spirytus, maseczki wielorazowe itp.
*Uwaga ubrania niestety tylko nowe

Żywność: woda, produkty żywnościowe nadające się do szybkiego przygotowania, batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, żywność puszkowana, makarony, płatki błyskawiczne, zapałki, baterie, zapalniczki, świece, zestawy medyczne itp.

W naszym przedszkolu odbywają się rozmowy na temat obecnej sytuacji na Ukrainie – dzieci bardzo przeżywają wydarzenia mające miejsce u naszych wschodnich sąsiadów. Pamiętajmy, że warto rozmawiać-oczywiście w odpowiedni sposób do wieku dziecka,-ale nie udawajmy, że nic się nie dzieje. To budzi tylko niepotrzebne napięcie i niepokój u dzieci.
Rady psycholożki Aleksandry Piotrowskiej:
Po pierwsze nie udawajmy, że nic się nie dzieje.
Po drugie ważne są wiek i emocjonalność dziecka
Po trzecie chrońcie siebie i dzieci przed spędzaniem zbyt wielu godzin oglądając wiadomości.
Po czwarte na pytanie czy nam to zagraża, odpowiedzieć prawdę: tak, zagraża…

Konkurs plastyczny ,,Anioły”

Konkurs plastyczny ,,Anioły”

Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, które brały udział w konkursie ,,ANIOŁY". Figury Aniołów były bardzo kreatywne, twórcze oraz bogato zdobione. Można odbierać figury Aniołów od jutra. Dziękujemy!

czytaj dalej
Życzenia Bożonarodzeniowe

Życzenia Bożonarodzeniowe

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku wraz z podziękowaniami za uświetnienie piątkowej uroczystości pysznymi ciasteczkami życzy Przedszkole Pod Dębami

czytaj dalej
Wigilijka

Wigilijka

16.12.2022 r. w przedszkolu odbędzie się wigilijka. Tego dnia prosimy o odświętny strój.

czytaj dalej