Nasze przedszkole uczestniczyło w realizacji projektu zintegrowanego pod nazwą ,, Wdrażanie programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej. W związku z  przekazanym w ramach programu, przez Marszałka Województwa Małopolskiego oczyszczacza powietrza w dniu 9 października w naszym Przedszkolu ,, Pod Dębami” w Malcu odbyła się uroczysta akademia ekologiczna w której wzięły udział wszystkie grypy przedszkolne. Dzieci zaprezentowały wiersze i piosenki o tematyce ekologicznej.
Przypomniały sobie w jaki sposób należy dbać o naszą Ziemię aby wokół nas było czyste powietrze i woda, i że jest to naszą wspólną sprawą aby żyło nam się na niej zdrowo i przyjemnie. Głównym celem uroczystości było zachęcenie wszystkich dzieci do dbania o środowisko naturalne i kształtowanie już od najmłodszych lat postaw proekologicznych.

Mikołaj w przedszkolu

Dnia 6 grudnia (tj. czwartek) w Przedszkolu będzie MIKOŁAJ.Składka na paczkę wynosi 35 zł. Płatne u wychowawców do końca listopada.

czytaj dalej