Przedszkole “Pod Dębami” to miejsce, w którym rodzice z pełnym zaufaniem zostawiają swoje największe skarby, będąc spokojnymi o ich dobre samopoczucie, fachową opiekę oraz rozwój indywidualny.

Usytuowane jest z dala od gwaru i zgiełku ulicznego, w otoczeniu bogatej fauny i flory, w zacienionym starodrzewem ogrodzie, w którym znajduje się plac zabaw umilający dzieciom pobyt na świeżym powietrzu.

Stworzyliśmy przedszkole, w którym dzieci rozwijają się poprzez szereg dostosowanych do ich wieku zajęć edukacyjnych, nabywają wiedzę i umiejętności przydatne w życiu, są doceniane za swoją indywidualność, spędzają czas w miłej, domowej atmosferze.

1. Bezpieczeństwo

W naszym przedszkolu kładziemy największy nacisk na bezpieczeństwo naszych podopiecznych. Wszystkie meble i zabawki posiadają atesty bezpieczeństwa. Wszystkie meble pozbawione są ostrych krawędzi.

2. Rozwój

Profesjonalna kadra dba by w czasie zabawy nasi podopieczni również uczyli się wrażliwości, samodzielnego myślenia, kreatywności oraz dba o rozwój ruchowy każdego z dzieci.

3. Komfort

Nowoczesne wyposażenie, wysokiej jakości meble, bezpieczne zabawki, dostosowane sanitariaty. Wszystko nowe, zadbane i wysokiej jakości. W takich warunkach, każdy bobas mile spędzi czas.

4. Doświadczenie

Dziećmi opiekują się nauczycielki z różnym stażem pracy i o różnorodnych osobowościach. Wszystkie posiadają dużą wiedzę o potrzebach rozwojowych dzieci. Umiejętnie wspierają je w rozwoju emocjonalnym, intelektualnym, społecznym i ruchowym. Pozwala im na to zdobyte wykształcenie pedagogiczne i otwarcie na wiedzę wspomagającą dziecko w jego wszechstronnym rozwoju.

Pozostały personel doskonale znający potrzeby i upodobanie dzieci, troszczy się o to, aby czuły się u nas “jak u siebie w domu”.

Nasze placówki

Niepubliczne Przedszkole “Bajeczka”

Oś. Batalionów Chłopskich 5, 32-650 Kęty

Żłobek  “Bajeczka Baby”